SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
titul

Kurzy počítačových dovedností pro začátečníky a mírně pokročilé

AkcePřidat k oblíbeným
Kontakt Zájemci o kurz ať se prosím hlásí kontaktní osobě – Aleně Říhové
na telefonním čísle: 221 890 458 nebo 736 220 925
nebo e-mailem: alena.rihova@svaztp.cz.
added 2016-07-15 11:03:18

Popis

Svaz tělesně postižených v České republice z. s. organizuje několikrát do roka bezplatné kurzy práce na počítači zaměřené na ovládání počítače a nejčastěji užívané počítačové programy. Cílem kurzů je naučit účastníky základům práce s PC, odstranit tak jednu z bariér, se kterou se v životě setkávají, a zlepšit jejich pracovní a sociální dovednosti.

V PC kurzech se účastníci naučí na běžné uživatelské úrovni základy ovládání PC, práci s internetem, elektronickou poštou a některými základními programy (např. Word, Excel). Kurzy realizujeme ve dvou úrovních – pro začátečníky a pro mírně pokročilé. Kurzy se konají v počítačové učebně Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy – Karlínské spektrum. Jedná se o bezbariérové prostory v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností. Každý kurz je s ohledem na individuální přístup během výuky realizován pro 6 až 10 účastníků.

Pro koho jsou kurzy určené: pro osoby se zdravotním postižením
Cena kurzů: kurzy jsou zcela zdarma
Místo konání: Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy – Karlínské Spektrum, Karlínské náměstí 7, Praha 8
Počet vyučovacích hodin: 45 (celkem 15 týdnů výuky)
Po ukončení kurzu klienti obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Podmínkou pro získání osvědčení je účast na více než polovině lekcí.

V současné době už je kapacita jarních kurzů (které začaly v únoru 2016), naplněná, máte ale možnost přihlásit se do podzimních kurzů počítačových dovedností pro začátečníky a pro mírně pokročilé.

Oblast

Praha 08, Praha

inzerát

ID inzerátu: 180
zobrazit: 594
Vyprší: 2022-02-24 11:03:17

Poznámky