SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

MHD - Praha

FirmyPřidat k oblíbeným
Kontakt Dopravní podnik hl.m.Praha
www.dpp.cz
added 2015-03-13 16:29:10

Popis

Bezbarierové stanice pražského metra:
§ Linka A: Dejvická, Muzeum, Strašnická, Skalka, Depo Hostivař
§ Linka B: Zličín, Stodůlky, Luka, Lužiny, Hůrka, Nové Butovice, Smíchovské nádraží, Vysočanská, Kolbenova, Hloubětín, Rajská zahrada, Černý Most
§ Linka C: Chodov, Budějovická, Pankrác, Vyšehrad, Muzeum, Hlavní nádraží, Florenc, Nádraží Holešovice, Kobylisy, Ládví

linka I3
(ZLIČÍN) - HALENKOVSKÁ - SÍDLIŠTĚ ŘEPY - Slánská - K Fialce - Kodymova - Bucharova - Nemocnice Motol - Vypich - Břevnovská - Hradčanská - Malostranská - Řásnovka - Náměstí Republiky (Z) - Florenc - Náměstí Republiky (T) - Pražská tržnice - Nádraží Holešovice - Rokoska - Bulovka - Čertův vršek - Madlina - Prosek - Poliklinika Prosek - SÍDLIŠTĚ ĎÁBLICE - (U SPOJŮ)
pozn. Jezdí jen v pracovní dny. Přes zastávku Pražská tržnice jedou jen vybrané spoje. Vybrané spoje začínají v zastávce Sídliště Řepy. V zastávce Florenc spoje vyčkávají na linku č. 1.

linka I1
CHODOV- U Kunratického lesa (Z) - Petýrkova - U Kunratického lesa (T) - Na Proutcích (T) - Mikrobiologický ústav (T) - V lískách (T) - Nemocnice Krč - Budějovická - Pankrác - Pražského povstání - Jedličkův ústav - I. P. Pavlova - Náměstí Republiky (T) - Florenc - Náměstí Republiky (Z) - Karlínské náměstí - Invalidovna - Palmovka - Poliklinika Vysočany - Rajská zahrada - Globus Černý Most - Černý Most - Breitcetlova - BRYKSOVA

pozn. Jezdí jen v pracovní dny. Vybrané spoje nejedou přes zastávky Globus Černý Most a Černý Most Mikrobiologický ústav, V lískách a Palmovka. V zastávce Florenc spoje vyčkávají na linku č. 3.
I3

Zličín - U Spojů
Platnost od: 29.5.2006

I1

Chodov - Bryksova
Platnost od: 29.5.2006

Přeprava osob se sníženou schopností pohybu a orientace je zajišťována také nízkopodlažními autobusy na vybraných linkách. Ve stanicích metra jsou k dispozici výtahy nebo zvedací plošiny.
V centru města je v provozu linka 291, která zajišťuje dopravní obsluhu zdravotnických zařízení v okolí I.P.Pavlova a Karlova náměstí.
Konkrétní přehled autobusových linek a výtahů ve stanicích metra je k dispozici v kapitole Dopravní informace v hlavním menu na www.dpp.cz.

Oblast

Praha
Praha

inzerát

ID inzerátu: 23
zobrazit: 632
Vyprší: 2028-06-11 16:29:00

Poznámky

Seznamka pro lidi se zdravotním postižením

Vítejte na naší seznamce pro lidi se zdravotním postižením. Můžete se zde setkat se stovkami svobodných lidí s postižením, kteří chtějí najít partnera na celý život. Naše seznamka pomáhá lidem s postižením najít přátele a budovat vztahy založené na důvěře, respektu a lásce. Připojte se k nám ještě dnes a setkejte se s lidmi se zdravotním postižením nejen z Polska, ale i z jiných zemí. Po internetu se zde setkávají lidé s postižením z celého světa s nadějí, že se setkají s podobně smýšlejícími lidmi a najdou si partnera. Mezi našimi členy najdete svobodné muže a ženy se zdravotním postižením, kteří hledají totéž, co vy. Vyzkoušejte naši seznamku pro lidi s postižením, abyste poznali nové přátele a možná i našli všechnu lásku.

Seznamování pro postižené

Pokud jste postižení, není snadné najít lásku nebo nové přátele. Internetové seznamky jsou u lidí s handicapem stále oblíbenější. Vážná seznamka je šancí najít partnera pro dlouhodobý vztah a pohodlný způsob, jak poznat nové přátele. Tisíce zdravotně postižených lze v ČR najít prostřednictvím internetu. Nemůžete jen čekat, měli byste hledat někoho, kdo vám vyhovuje, abyste mohli začít online seznamovat. Zaregistrujte se zdarma a najděte svou lásku na seznamce pro lidi s postižením. Už neváhejte, je to skvělá příležitost změnit svůj život k lepšímu.

Seznamka zdarma

Všichni jsou na seznamce! Tajně vstupujete na seznamku? To už nejsou časy. V současnosti na seznamky útočí úplně každý. Patří mezi ně mladí dospělí, důchodci, rodiče samoživitelé a dokonce velmi věřící lidé, kteří jsou obvykle opatrní vůči technologiím. Zvláště v tomto kontextu. Můžete si být jisti, že pro vás někoho najdete, bez ohledu na to, kdo jste a co od partnera očekáváte.

Seznamovací stránky jsou velmi pohodlné. Nejjednodušší z nich jsou omezeny na fotografii, věk a místo, kde se někdo zdržuje. To stačí napsat krátkou zprávu a domluvit si online rande. Váš společenský život může být nesmírně bohatý, protože neexistuje žádné omezení počtu lidí, se kterými můžete mluvit současně. Když se některý z těchto lidí ukáže jako extrémně zajímavý, můžete se na něj zcela soustředit.

Na internetu můžete potkat lásku svého života. Svědčí o tom nespočetné množství sňatků, které uzavřeli lidé, kteří se seznámili online. Není však třeba spěchat. Online seznamka je skvělý způsob, jak strávit vzrušující večer. Na seznamkách se můžete setkat s lidmi, kteří nejsou ve vašem každodenním životě. Někdy se podobnosti přitahují, jindy skvěle fungují protiklady, ale nejlepším receptem na dobrou noc je nové seznámení bez okolků. Nic vám samozřejmě nebrání v jeho pozdějším rozvoji, pokud se večer povede. Pokud si vyberete seznamku bez registrace, zkuste si nastavit přesná kritéria vyhledávání, abyste přesně určili, koho hledáte. Těch pár seznamek bez registrace obvykle nabízí méně příležitostí kvůli omezenému množství informací o uživateli (protože si nevytváříte seznamovací profil a nevyplňujete ho svými údaji), ale v omezené míře také umožňuje vytvářet nové přátelé. Doporučujeme podívat se na bezplatné portály pro nezadané nad 40, 50 let, zvláště pokud hledáte lidi v této věkové kategorii.

Seznamka zdarma – seznamka zdarma

Za online seznamku nemusíte nic platit. Téměř každá seznamka nabízí bezplatné možnosti, i když je vždy pohodlnější a příjemnější používat prémiový účet. Seznamovací a seznamovací weby zdarma jsou dobrou volbou pro lidi, kteří si chtějí ověřit funkčnost seznamek. Seznamky zdarma někdy nabízejí zjednodušenou verzi, ale zároveň stačí se s tím druhým seznámit. Co víš, srov. Seznamovací desky zdarma? Kterou bezplatnou seznamku si vyberete?

Seznamka  - Jaký portál vybrat?

Na webu jsou tuny různých seznamek. Nemusíte se omezovat jen na jednu z nich. Vyberte si několik a vytvořte si tam účty zdarma. Zjistěte, který vám nejvíce vyhovuje a zaměřte se na něj. Bude to portál s největším počtem uživatelů a tedy potenciálních partnerů? Nebo to možná bude web pro lidi s konkrétním typem nebo preferencemi? Ty vybíráš!

První online rande

Ani jaro, ani léto, ani zima. Dovolená určitě ne. Nejlepší čas začít dobrodružství na seznamkách je dnes. Nabídku portálu můžete využít na jakémkoli zařízení s přístupem na internet, takže to zvládnete i ve volném čase nebo o přestávce v práci.