SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

MHD - Praha

FirmyPřidat k oblíbeným
Kontakt Dopravní podnik hl.m.Praha
www.dpp.cz
added 2015-03-13 16:29:10

Popis

Bezbarierové stanice pražského metra:
§ Linka A: Dejvická, Muzeum, Strašnická, Skalka, Depo Hostivař
§ Linka B: Zličín, Stodůlky, Luka, Lužiny, Hůrka, Nové Butovice, Smíchovské nádraží, Vysočanská, Kolbenova, Hloubětín, Rajská zahrada, Černý Most
§ Linka C: Chodov, Budějovická, Pankrác, Vyšehrad, Muzeum, Hlavní nádraží, Florenc, Nádraží Holešovice, Kobylisy, Ládví

linka I3
(ZLIČÍN) - HALENKOVSKÁ - SÍDLIŠTĚ ŘEPY - Slánská - K Fialce - Kodymova - Bucharova - Nemocnice Motol - Vypich - Břevnovská - Hradčanská - Malostranská - Řásnovka - Náměstí Republiky (Z) - Florenc - Náměstí Republiky (T) - Pražská tržnice - Nádraží Holešovice - Rokoska - Bulovka - Čertův vršek - Madlina - Prosek - Poliklinika Prosek - SÍDLIŠTĚ ĎÁBLICE - (U SPOJŮ)
pozn. Jezdí jen v pracovní dny. Přes zastávku Pražská tržnice jedou jen vybrané spoje. Vybrané spoje začínají v zastávce Sídliště Řepy. V zastávce Florenc spoje vyčkávají na linku č. 1.

linka I1
CHODOV- U Kunratického lesa (Z) - Petýrkova - U Kunratického lesa (T) - Na Proutcích (T) - Mikrobiologický ústav (T) - V lískách (T) - Nemocnice Krč - Budějovická - Pankrác - Pražského povstání - Jedličkův ústav - I. P. Pavlova - Náměstí Republiky (T) - Florenc - Náměstí Republiky (Z) - Karlínské náměstí - Invalidovna - Palmovka - Poliklinika Vysočany - Rajská zahrada - Globus Černý Most - Černý Most - Breitcetlova - BRYKSOVA

pozn. Jezdí jen v pracovní dny. Vybrané spoje nejedou přes zastávky Globus Černý Most a Černý Most Mikrobiologický ústav, V lískách a Palmovka. V zastávce Florenc spoje vyčkávají na linku č. 3.
I3

Zličín - U Spojů
Platnost od: 29.5.2006

I1

Chodov - Bryksova
Platnost od: 29.5.2006

Přeprava osob se sníženou schopností pohybu a orientace je zajišťována také nízkopodlažními autobusy na vybraných linkách. Ve stanicích metra jsou k dispozici výtahy nebo zvedací plošiny.
V centru města je v provozu linka 291, která zajišťuje dopravní obsluhu zdravotnických zařízení v okolí I.P.Pavlova a Karlova náměstí.
Konkrétní přehled autobusových linek a výtahů ve stanicích metra je k dispozici v kapitole Dopravní informace v hlavním menu na www.dpp.cz.

Oblast

Praha
Praha

inzerát

ID inzerátu: 23
zobrazit: 611
Vyprší: 2028-06-11 16:29:00

Poznámky