SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Horská chata Soliter

FirmyPřidat k oblíbeným
Horská chata Soliter
Kontakt (tel., e-mail) URL ODKAZ NA PROFIL:
http://chatasoliter.jeseniky.com/

Tel: +420 604 856 132, +420 605 919 749, +420 554 273 200, +420 554 273 244
Fax: +420 554 273 200,+420 554 273 244
Email: stavarv@seznam.cz
added 2015-03-15 10:56:00

Popis

Bezbariérové ubytování Nabízíme Vám možnost bezbarierového ubytování v Jeseníkách - Malé Morávce - Karlov pod Pradědem, Bruntál. Upozorňujeme všechny zájemce z řad vozíčkářů, že se jim od 1.července 2003 naskýtá nová možnost jak zimní, tak letní rekreace ve výše jmenovaném objektu, který se nachází v rekreační oblasti Malá Morávka-Karlov v Jeseníkách. Zároveň Vás chceme vozíčkáře upozornit na věci, se kterými by jste měli do předu počítat a podle toho se i zařídit. Objekt je stár přes 30 let a proto jsme se rozhodli dle technických možností tento objekt přizpůsobit vašim požadavkům. Objekt je přizpůsoben následovně: Přístup k rekreačnímu objektu je po zpevněné komunikaci a dá se k němu dostat bez problému autem i na invalidním vozíčku. U objektu je dostatek parkovacích míst pro vaše vozidla. Do objektu a ubytovací části vede dřevěná rampa, která je stabilně připevněna a má sklon 1 :12. Světlost dveří je 700mm a druhá půlka se dá lehce otevřít z vozíčku, tak že při otevření druhé půlky je docílen vjezd větší jak 900mm. Ubytování je rozděleno do dvou objektů. Do objetu B se dostanete buď po dřevěném odnímatelném nájezdu a nebo po přenosných hliníkových lyžinách. V objektu B se nenachází sociální zázemí pro vozíčkáře včetně WC + sprchového koutu TTP ; umyvadel. Do ubytovací části objektu A se dostanete po nájezdové rampě, která je napevno připevněna a zde se nachází dvě sociální zázemí pro vozíčkáře včetně WC + sprchového koutu TTP ; umyvadel. V budově A je pro vozíčkáře cca 12 lůžek, v budově B se nachází pro vozíčkáře 15 lůžek Do stravovací části se lze dostat dvojím způsobem a to buď přes ubytovací část a nebo venkovní terasu. Z venkovní terasy je bezbariérový přístup snadný s menším problémem a to tím, že zde jsou dveře, které mají světlost křídla 700mm. Druhá polovina dveří se dá otevřít lehce z inv. vozíčku neboť otevírání druhé půlky je jak v ubytovací části, tak ve stravovací. ve výši max. 1000mm. WC ve stravovací části není sice bezbariérové dle platné vyhlášky, ale dá se k němu dostat bez problémů. Světlost uličky k míse je 800mm a dveře se otevírají směrem ven. . Přístup do restaurace(vinárny), která se nachází v suterénu objektu je bezbariérový z venku. V této vinárně není bezbariérové WC. Bezbariérové WC lze použít buď v ubytovací části A, a nebo v jídelně ve stravovací části.

Oblast

Praha
Horská hata Soliter, Malá Morávka - Karlov pod Pradědem

inzerát

ID inzerátu: 119
zobrazit: 561
Vyprší: 2035-01-23 00:00:00

Poznámky

Seznamka pro lidi se zdravotním postižením

Vítejte na naší seznamce pro lidi se zdravotním postižením. Můžete se zde setkat se stovkami svobodných lidí s postižením, kteří chtějí najít partnera na celý život. Naše seznamka pomáhá lidem s postižením najít přátele a budovat vztahy založené na důvěře, respektu a lásce. Připojte se k nám ještě dnes a setkejte se s lidmi se zdravotním postižením nejen z Polska, ale i z jiných zemí. Po internetu se zde setkávají lidé s postižením z celého světa s nadějí, že se setkají s podobně smýšlejícími lidmi a najdou si partnera. Mezi našimi členy najdete svobodné muže a ženy se zdravotním postižením, kteří hledají totéž, co vy. Vyzkoušejte naši seznamku pro lidi s postižením, abyste poznali nové přátele a možná i našli všechnu lásku.

Seznamování pro postižené

Pokud jste postižení, není snadné najít lásku nebo nové přátele. Internetové seznamky jsou u lidí s handicapem stále oblíbenější. Vážná seznamka je šancí najít partnera pro dlouhodobý vztah a pohodlný způsob, jak poznat nové přátele. Tisíce zdravotně postižených lze v ČR najít prostřednictvím internetu. Nemůžete jen čekat, měli byste hledat někoho, kdo vám vyhovuje, abyste mohli začít online seznamovat. Zaregistrujte se zdarma a najděte svou lásku na seznamce pro lidi s postižením. Už neváhejte, je to skvělá příležitost změnit svůj život k lepšímu.

Seznamka zdarma

Všichni jsou na seznamce! Tajně vstupujete na seznamku? To už nejsou časy. V současnosti na seznamky útočí úplně každý. Patří mezi ně mladí dospělí, důchodci, rodiče samoživitelé a dokonce velmi věřící lidé, kteří jsou obvykle opatrní vůči technologiím. Zvláště v tomto kontextu. Můžete si být jisti, že pro vás někoho najdete, bez ohledu na to, kdo jste a co od partnera očekáváte.

Seznamovací stránky jsou velmi pohodlné. Nejjednodušší z nich jsou omezeny na fotografii, věk a místo, kde se někdo zdržuje. To stačí napsat krátkou zprávu a domluvit si online rande. Váš společenský život může být nesmírně bohatý, protože neexistuje žádné omezení počtu lidí, se kterými můžete mluvit současně. Když se některý z těchto lidí ukáže jako extrémně zajímavý, můžete se na něj zcela soustředit.

Na internetu můžete potkat lásku svého života. Svědčí o tom nespočetné množství sňatků, které uzavřeli lidé, kteří se seznámili online. Není však třeba spěchat. Online seznamka je skvělý způsob, jak strávit vzrušující večer. Na seznamkách se můžete setkat s lidmi, kteří nejsou ve vašem každodenním životě. Někdy se podobnosti přitahují, jindy skvěle fungují protiklady, ale nejlepším receptem na dobrou noc je nové seznámení bez okolků. Nic vám samozřejmě nebrání v jeho pozdějším rozvoji, pokud se večer povede. Pokud si vyberete seznamku bez registrace, zkuste si nastavit přesná kritéria vyhledávání, abyste přesně určili, koho hledáte. Těch pár seznamek bez registrace obvykle nabízí méně příležitostí kvůli omezenému množství informací o uživateli (protože si nevytváříte seznamovací profil a nevyplňujete ho svými údaji), ale v omezené míře také umožňuje vytvářet nové přátelé. Doporučujeme podívat se na bezplatné portály pro nezadané nad 40, 50 let, zvláště pokud hledáte lidi v této věkové kategorii.

Seznamka zdarma – seznamka zdarma

Za online seznamku nemusíte nic platit. Téměř každá seznamka nabízí bezplatné možnosti, i když je vždy pohodlnější a příjemnější používat prémiový účet. Seznamovací a seznamovací weby zdarma jsou dobrou volbou pro lidi, kteří si chtějí ověřit funkčnost seznamek. Seznamky zdarma někdy nabízejí zjednodušenou verzi, ale zároveň stačí se s tím druhým seznámit. Co víš, srov. Seznamovací desky zdarma? Kterou bezplatnou seznamku si vyberete?

Seznamka  - Jaký portál vybrat?

Na webu jsou tuny různých seznamek. Nemusíte se omezovat jen na jednu z nich. Vyberte si několik a vytvořte si tam účty zdarma. Zjistěte, který vám nejvíce vyhovuje a zaměřte se na něj. Bude to portál s největším počtem uživatelů a tedy potenciálních partnerů? Nebo to možná bude web pro lidi s konkrétním typem nebo preferencemi? Ty vybíráš!

První online rande

Ani jaro, ani léto, ani zima. Dovolená určitě ne. Nejlepší čas začít dobrodružství na seznamkách je dnes. Nabídku portálu můžete využít na jakémkoli zařízení s přístupem na internet, takže to zvládnete i ve volném čase nebo o přestávce v práci.