Facebook Login

SEZNAMKA
Hledám lásku
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
SEX
Sex seznamka
SEX EROTICKÉ
Bary, podniky
FLIRT
Kontakt

Autobusová doprava Praha

 

Řídit autobusu je náročné povolání technicky i psychicky. Pokaždé, když řidič zařadí "do jedničky" a vyráží na cestu, přebírá odpovědnost za bezpečnost cestujících a za to, aby je dopravil tam, kam potřebují. Řidiči však většinou za volantem zůstávají až do důchodového věku.

Autobusová doprava Praha zaměstnanci

Společnost autobusová doprava Praha se může pochlubit tím, že má ve svých řadách zaměstnance, pro něž je práce řidiče autobusu opravdu celoživotním zaměstnáním. Mnozí mají na kontě stovky tisíc kilometrů bez nehod, za což je jejich společnost autobusová doprava Praha každoročně odměňuje.

Autobusová doprava Praha špičkoví řidiči

Ačkoliv jsou řidiči služby autobusová doprava Praha špičkovými řidiči, společnost autobusová doprava Praha neustále pracuje na zvyšování jejich kvality. Pravidelně se účastní různých školení, v rámci kterých si procvičují své znalosti ve více okruzích, nejen v dopravě a v technické části, ale i v oblasti první pomoci a psychologie.

Autobusová doprava Praha období

V posledním období jsou školení zaměřeny hlavně na oblast bezpečnosti a komunikace s cestujícími. Na tu společnost autobusová doprava Praha obzvláště klade důraz, protože ne každý cestující musí vstoupit do autobusu s dobrou náladou a první, kdo s ním přichází do kontaktu, je právě řidič autobusu.