SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Dobrá kartářka

Dobrá kartářka - Někteří čtenáři tarotu se domnívají, že váš první balíček by měl být darován vám. Jiní věří, že výběr by měl být proveden sami. Jedinečné propojení s kartami je důležité, a tak se vyplatí najít balíček, ke kterému od prvního okamžiku něco cítíte. Ať už nakupujete online nebo osobně, sledujte, jaké emoce vás provázejí při pohledu na různé balíčky karet. Vzrušuje vás ten, o kterém uvažujete? Opatrně? Nebo možná smíšené? Vyberte si podle své intuice.

Seznamte se s kartami

Zmíněný Rider Waite deck je na trhu snadno dostupný a na jeho základě vzniklo mnoho studií vysvětlujících jeho klasický systém. To znamená, že při učení Tarotu můžete používat knihy , které vám pomohou porozumět symbolům na kartách. Díky tomu urychlíte proces iniciace a lépe pochopíte, jak tento nástroj používat. Pamatujte však, že se význam karet nesmíte učit nazpaměť. Tarot je především o intuici – jakmile si s ním začnete zvykat, karty s vámi budou spolupracovat. Nápovědy vám v hlavě vyskočí samy, aniž byste museli nahlížet do manuálu.

První rozšíření karet

Už máte svůj první balíček? Je čas vyložit karty a naučit se je. Pro začátek se zaměřte pouze na hlavní arkány, protože ty jsou základem praxe. O menší arkánu se postarejte později, abyste nezpůsobili komplikace. Při učení rozdejte pouze tři karty , více karet na stole vyžaduje více zkušeností. Menší rozvržení jsou jednodušší a nevedou k menšímu nebo nedostatečnému množství informací. I profesionálové spoléhají jen na pár karet. Vytáhnou jednu, tři, někdy šest, a to jim stačí na zodpovězení jakékoli nepříjemné otázky . Pokud máte problém s prvními výklady, pokračujte a podívejte se na své cheat sheets ve formě učebnic nebo webových stránek vysvětlujících symboly v Tarotu.

Než zamícháte a rozdáte karty, položte si otázku, na kterou chcete odpovědět. Při míchání udělejte tři hromádky a levou rukou je posuňte směrem k sobě. Při dobírání karet můžete celý balíček držet jako vějíř, abyste neviděli, co vybíráte. Můžete si také líznout karty jednu po druhé nebo odkudkoli z balíčku. Karty berte vždy levou rukou, protože symbolicky levá ruka bere, pravá dává. Při výběru karet je můžete okamžitě umístit na příslušná místa, ale dodržujte pořadí dané schématem, které jste si vybrali, a pamatujte, abyste je hned neodhalili.
Následujte svou intuici

Výklad karet telefonicky

Více o nás na našem webu, viz odkaz: Výklad karet telefonicky

 

Seznamka pro lidi se zdravotním postižením

Vítejte na naší seznamce pro lidi se zdravotním postižením. Můžete se zde setkat se stovkami svobodných lidí s postižením, kteří chtějí najít partnera na celý život. Naše seznamka pomáhá lidem s postižením najít přátele a budovat vztahy založené na důvěře, respektu a lásce. Připojte se k nám ještě dnes a setkejte se s lidmi se zdravotním postižením nejen z Polska, ale i z jiných zemí. Po internetu se zde setkávají lidé s postižením z celého světa s nadějí, že se setkají s podobně smýšlejícími lidmi a najdou si partnera. Mezi našimi členy najdete svobodné muže a ženy se zdravotním postižením, kteří hledají totéž, co vy. Vyzkoušejte naši seznamku pro lidi s postižením, abyste poznali nové přátele a možná i našli všechnu lásku.

Seznamování pro postižené

Pokud jste postižení, není snadné najít lásku nebo nové přátele. Internetové seznamky jsou u lidí s handicapem stále oblíbenější. Vážná seznamka je šancí najít partnera pro dlouhodobý vztah a pohodlný způsob, jak poznat nové přátele. Tisíce zdravotně postižených lze v ČR najít prostřednictvím internetu. Nemůžete jen čekat, měli byste hledat někoho, kdo vám vyhovuje, abyste mohli začít online seznamovat. Zaregistrujte se zdarma a najděte svou lásku na seznamce pro lidi s postižením. Už neváhejte, je to skvělá příležitost změnit svůj život k lepšímu.

Seznamka zdarma

Všichni jsou na seznamce! Tajně vstupujete na seznamku? To už nejsou časy. V současnosti na seznamky útočí úplně každý. Patří mezi ně mladí dospělí, důchodci, rodiče samoživitelé a dokonce velmi věřící lidé, kteří jsou obvykle opatrní vůči technologiím. Zvláště v tomto kontextu. Můžete si být jisti, že pro vás někoho najdete, bez ohledu na to, kdo jste a co od partnera očekáváte.

Seznamovací stránky jsou velmi pohodlné. Nejjednodušší z nich jsou omezeny na fotografii, věk a místo, kde se někdo zdržuje. To stačí napsat krátkou zprávu a domluvit si online rande. Váš společenský život může být nesmírně bohatý, protože neexistuje žádné omezení počtu lidí, se kterými můžete mluvit současně. Když se některý z těchto lidí ukáže jako extrémně zajímavý, můžete se na něj zcela soustředit.

Na internetu můžete potkat lásku svého života. Svědčí o tom nespočetné množství sňatků, které uzavřeli lidé, kteří se seznámili online. Není však třeba spěchat. Online seznamka je skvělý způsob, jak strávit vzrušující večer. Na seznamkách se můžete setkat s lidmi, kteří nejsou ve vašem každodenním životě. Někdy se podobnosti přitahují, jindy skvěle fungují protiklady, ale nejlepším receptem na dobrou noc je nové seznámení bez okolků. Nic vám samozřejmě nebrání v jeho pozdějším rozvoji, pokud se večer povede. Pokud si vyberete seznamku bez registrace, zkuste si nastavit přesná kritéria vyhledávání, abyste přesně určili, koho hledáte. Těch pár seznamek bez registrace obvykle nabízí méně příležitostí kvůli omezenému množství informací o uživateli (protože si nevytváříte seznamovací profil a nevyplňujete ho svými údaji), ale v omezené míře také umožňuje vytvářet nové přátelé. Doporučujeme podívat se na bezplatné portály pro nezadané nad 40, 50 let, zvláště pokud hledáte lidi v této věkové kategorii.

Seznamka zdarma – seznamka zdarma

Za online seznamku nemusíte nic platit. Téměř každá seznamka nabízí bezplatné možnosti, i když je vždy pohodlnější a příjemnější používat prémiový účet. Seznamovací a seznamovací weby zdarma jsou dobrou volbou pro lidi, kteří si chtějí ověřit funkčnost seznamek. Seznamky zdarma někdy nabízejí zjednodušenou verzi, ale zároveň stačí se s tím druhým seznámit. Co víš, srov. Seznamovací desky zdarma? Kterou bezplatnou seznamku si vyberete?

Seznamka  - Jaký portál vybrat?

Na webu jsou tuny různých seznamek. Nemusíte se omezovat jen na jednu z nich. Vyberte si několik a vytvořte si tam účty zdarma. Zjistěte, který vám nejvíce vyhovuje a zaměřte se na něj. Bude to portál s největším počtem uživatelů a tedy potenciálních partnerů? Nebo to možná bude web pro lidi s konkrétním typem nebo preferencemi? Ty vybíráš!

První online rande

Ani jaro, ani léto, ani zima. Dovolená určitě ne. Nejlepší čas začít dobrodružství na seznamkách je dnes. Nabídku portálu můžete využít na jakémkoli zařízení s přístupem na internet, takže to zvládnete i ve volném čase nebo o přestávce v práci.