SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Asistance | Seznamka | Firmy | Akce | Pro postižené

Geometrický plán

Geometrický plán - Geometrické vyrovnání

Geometrická nivelace je jedním z typů nivelace, která spočívá v určení výškového rozdílu mezi dvěma terénními body měřením svislých řezů mezi vodorovnou linií pohledu a terénními body.Pro stanovení výše uvedených vertikálních řezů je nutné nastavit terénní body pomocí tzv srovnávače, vhodná opatření v podobě nivelačního štábu. Nivelety jsou speciální geodetické přístroje, pomocí kterých je realizována vodorovná přímka.

Geometrické vyrovnání se provádí ze středu nebo zepředu. První spočívá v nastavení nivelety na stejnou vzdálenost od obou nivelačních latí a měření výškového rozdílu nastavením nivelety uprostřed urovnané části země do 100 m (zaměřené musí být rovny 1 m). ). Pro dopřednou geometrickou nivelaci se provádí měření mezi výškovým rozdílem s nivelačním zařízením umístěným nad bodem zvolené výšky. Hledaný výškový rozdíl získáme odečtením odečtené hodnoty na lati od dříve naměřené výšky přístroje, tzn. čtení dopředu.

Seznamka pro lidi se zdravotním postižením

Vítejte na naší seznamce pro lidi se zdravotním postižením. Můžete se zde setkat se stovkami svobodných lidí s postižením, kteří chtějí najít partnera na celý život. Naše seznamka pomáhá lidem s postižením najít přátele a budovat vztahy založené na důvěře, respektu a lásce. Připojte se k nám ještě dnes a setkejte se s lidmi se zdravotním postižením nejen z Polska, ale i z jiných zemí. Po internetu se zde setkávají lidé s postižením z celého světa s nadějí, že se setkají s podobně smýšlejícími lidmi a najdou si partnera. Mezi našimi členy najdete svobodné muže a ženy se zdravotním postižením, kteří hledají totéž, co vy. Vyzkoušejte naši seznamku pro lidi s postižením, abyste poznali nové přátele a možná i našli všechnu lásku.

Seznamování pro postižené

Pokud jste postižení, není snadné najít lásku nebo nové přátele. Internetové seznamky jsou u lidí s handicapem stále oblíbenější. Vážná seznamka je šancí najít partnera pro dlouhodobý vztah a pohodlný způsob, jak poznat nové přátele. Tisíce zdravotně postižených lze v ČR najít prostřednictvím internetu. Nemůžete jen čekat, měli byste hledat někoho, kdo vám vyhovuje, abyste mohli začít online seznamovat. Zaregistrujte se zdarma a najděte svou lásku na seznamce pro lidi s postižením. Už neváhejte, je to skvělá příležitost změnit svůj život k lepšímu.