SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Odvoz starého nábytku

Odvoz starého nábytku - Jaký je postup? Najdeme společnost, která takovou službu nabízí, zaplatíme zálohu (většinou mezi 1000 a 1500 PLN), platíme za pronájem předem (ceny závisí na třídě a velikosti vozidla, pohybují se cca od 130 do 190 PLN za den) a vyzvedněte si vůz na určeném místě. Po přestěhování vyčistíme vnitřek vozu, umyjeme karoserii a vrátíme majiteli. Pokud nebylo nic poškozeno, můžete si zálohu ihned vyzvednout.

Je zřejmé, že pronájem dodávkového vozu je spojen s nákladem a my jsme měli ušetřit. Je pravda, že čas a nervy něco stojí. Navíc si dejme pozor na to, že mnoho lidí své rodinné poklady doslova cpe do osobních aut. To může poškodit cennosti i interiér vozidla, nemluvě o riziku nehody.

Čím dále se pohybujeme, tím výhodnější je pronájem rozvozového vozu. Jednoduchý příklad. Andrzej a Ania se stěhují z Bydgoszcze do Krakova. Vzdálenost mezi městy je přibližně 500 kilometrů. Aby si se svým kombem vzali všechny věci (bez nábytku), museli by absolvovat dva kurzy. Jejich auto spálí 8 litrů benzinu na 100 kilometrů, což znamená, že čtyřnásobná jízda touto trasou je vyjde na 800 PLN.

Pokud by se rozhodli pronajmout si dodávku, která spálí 10 litrů nafty na 100 kilometrů, „vezmou to všechno najednou“. Za palivo utratí 490 PLN (tam a zpět) + 300 PLN poplatek za pronájem. Vychází to skoro nastejno, ale úspora času a nervů je k nezaplacení.