Facebook Login

SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Provětrávaná fasáda

Provětrávaná fasáda - Bondova provětrávané fasády chybně častokrát nazývané také "Alucobond-ové" jsou z hlediska moderní architektury nejoblíbenější z provětrávaných fasád zejména pro jejich různorodé použití. Takzvaný "bond" je kompozitní materiál, který se skládá z hliníkového plechu, pevného jádra a vnějšího plechu, který je v požadované barevné povrchové úpravě.
Skladba této provětrávané fasády se, jak jiné, skládá z tepelné izolace paropropustné větrné překážky ve formě fólie, nosné části provětrávané fasády a samotných Bondových desek.
Bondova desky mají ve světě mnoho výrobců. U nás známý druh desky Alucobond si vydobyl místo už v minulosti, proto mnoho stavebníků tyto fasády volá ALUCOBONDové. Nicméně je jen jeden z mála u nás prodávaných druhů, i když nepochybně patří mezi nejkvalitnější. Netřeba však zapomenout například na výrobce Alcoa, který vyrábí bond pod značkou Reynobonb, jde o jednoho z největších a nejkvalitnějších výrobců bondu na světě. No vedle těchto a jiných gigantech je mnoho dalších.

Provětrávané fasády

Více o nás na www.zelenyprojekt.cz