SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Asistance | Seznamka | Firmy | Akce | Pro postižené

Stěhování levně

Stěhování levně - Další vlastnosti dobré stěhovací firmy

Samozřejmě existuje mnoho dalších vlastností dobré profesionální stěhovací firmy, na které byste si měli dát pozor při výběru firmy, která vaše stěhování zrealizuje. V první řadě bychom se stejně jako většina lidí měli starat o bezpečnost našeho majetku. Proto byste měli věnovat pozornost tomu, zda má stěhovací společnost uzavřenou OCP pojistku. Je to politika, která zaručuje, že v případě poškození našeho majetku, krádeže nebo jiné nehody můžeme počítat s kompenzací. Absence tohoto typu pojištění by měla stěhovací firmu zcela vyloučit. Pouze společnosti s takovou politikou mohou zaručit naši bezpečnost.

Velmi důležité je také věnovat pozornost vozovému parku námi vybrané stěhovací společnosti. V ideálním případě si chceme vybrat společnost, která nejen pravidelně servisuje a čistí auta, ale také čas od času modernizuje svou dopravní základnu. To nám dává záruku, že vozy budou provozuschopné a co je neméně důležité, že přesun bude maximálně šetrný k životnímu prostředí.

Za pozornost stojí i to, zda jsou vozy dané stěhovací firmy vybaveny systémem GPS. Nejde ani tak o to, aby si řidiči zvolili tu nejoptimálnější trasu, ta se totiž často může lišit od té, kterou uvádí navigace. GPS navigace umožňuje majiteli firmy zkontrolovat trasu a ujistit nás, že vždy víme, kde jsou naše věci.
Proč se vyplatí zvolit společnost LIDER

Naše společnost splňuje všechny zde popsané požadavky, disponujeme moderním, často servisovaným vozovým parkem, který jsme vybavili systémem GPS. Naši zaměstnanci jsou dokonale kvalifikovaní, zkušení a co je také nesmírně důležité, kulturní. Máme také plné pojištění OCP. Přebíráme proto plnou odpovědnost za nám svěřené věci a garantujeme, že je dodáme na místo ve stavu, v jakém nám byly předány. Proto naši klienti vědí, že nám mohou důvěřovat.