SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Nabízíme široký výběr materiálů a barev. Liší se od sebe gramáží materiálu, zdobením a propustností světla. Základní cenovou skupinou je Zona . Tyto materiály jsou hladké a mají poměrně vysokou propustnost světla, zejména ve světlých barvách. Jsou velmi kvalitní a doporučují se do místností na severní a východní stranu, kde je slunce méně intenzivní.

Na straně viditelné zevnitř má Aida Pearl hladký, jednotný materiál . Propustnost světla v jasných barvách je asi 30%. Ze strany viditelné zvenčí má materiál perleťový lesk. Allegro Pearl je podobný materiál . Má také perleťový lesk na straně, která je viditelná zvenčí. Propustnost světla je na podobné úrovni, stejně jako matný materiál. Je tu však něco, co je odlišuje - Allegro Pearl není hladké. Má viditelné hrubé vzory v barvě materiálu. Takové malé tečky, voština, která vytváří texturu materiálu.   

Látky ze série Crush mají na materiálu charakteristický, ozdobný volán. Na straně viditelné zevnitř má materiál mírný lesk. Vnější strana má větší lesk. Jsou to velmi dekorativní materiály, které na oknech vypadají elegantně. Jejich světelná propustnost je ale dost vysoká a zatemňovací funkci neplní dobře.